• Ви знаходитесь тут:

• Інфорація про ЗНО-2017

Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти та моніторингу якості освітнього середовища. Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення ЗНО у 2017 році, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, експертиза якості освіти, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація НЗ тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщені теми, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

1. Вступна кампанія до виших навчальних закладів України у 2017 році,

2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування,

3. НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення у 2016-2017 навчальному році ЗНО, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти,

4. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ,

5. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment),

6. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році,

7. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО,

8. Експертиза якості освіти: апробація навчальної літератури для ЗНЗ,

9. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,

10.Експертиза якості освіти: апробація електронних програмних засобів. Курс "Фінансова грамотність" ІІ рік.

11. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі.