Методичні та наукові матеріали:

1. Рівненського регіонального центру дистанційної науково-методичної підтримки педагогічних працівників навчальних закладів у міжатестаційний період

Інформаційні та навчально-методичні матеріали:

1. Матеріали науково-методичних заходів
  2. Матеріали всеукраїнських, регіональних та інтерактивних конференцій
  3. Матеріали обласної учнівської інтернет-школи конференцій
  4. Матеріали Всеукраїнської, регіональної та зональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних та педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти
  5. Матеріали педагогічного досвіду педагогів Рівненщини
  6. Інформаційно-презентаційна відеотека
  7. Навчально-методична відеотека
  8. Науково-методичний журнал «Нова педагогічна думка»

Науково-методичний супровід реалізації актуальних напрямів діяльності системи освіти України та Рівненщини

1. Інклюзивна освіта
  2. Профільне навчання
  3. Професійні конкурси
  4. Рівненська регіональна школа новаторства

Інформаційно-освітнє середовище «2016 – Рік англійської мови»

Інформація щодо можливої участі у всеукраїнських, регіональних, міжнародних проектах розміщується та оновлюється у рубриці «Пропоновані проекти і програми»

Матеріали учасників завершених проектів та програм: «Участь у програмах та проектах»

КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» пропонує педагогічній спільноті області широкий спектр документальних ресурсів та послуг:

1. Довідкова, навчальна література.
  2. Центр Європейської Інформації – підбір матеріалів для шкільних європейських клубів.
  3. сайт «Освітній навігатор» – публікація досвіду роботи педагогів та дослідницької роботи учнів регіону
  4. Історичні, літературні, фахові лекції-екскурсії ьких клубів.
  5. Заняття в клубі «Майстриня» (опанування ручних технологій) та університеті «Здоров’я нації» (різноманітні прийоми здорового способу життя).
  6. Обслуговування знавців іноземних мов: дні інформації для викладачів іноземних мов, презентація цифрового ресурсу elibrary USA, консультації щодо упровадження новітніх технологічних можливостей бібліотеки в навчально-виховному процесі (Kindle, iPAD, електронний контент elibraryusa тощо)